تازه پخته پیتزا هنوز گرم و ترد.

Nov 08, 2016  

طبیعت ملایم Thais غیر قابل انکار است. Jomtien ساحل درست در جنوب خلیج پاتایا واقع شده است اما شما می توانید به مرکز عمل در تنها 20 دقیقه. باز هر روز 09 a.m. - 09.00 بعد از ظهر شما با هم زندگی مسالمت آمیز را چگونه می توان دوستی ببر و خوک و سگ، ممکن است هیجان زده خواهد شد. جدا از ورزش های آبی و شب زندگی پاتایا ارائه امکانات بی پایان برای اسکان و سرگرمی. تضمین پایین ترین قیمت! گرفتن به عنوان Naklua شمال بیشتر دروغ در اطراف شمال پاتایا سدیم – نه قسمت شمالی پاتایا، اما بخش مجاور به پایان شمال پاتایا ساحل و درون مرزی گسترش هر دو شمال و جنوب شمال جاده پاتایا پاتایا. انتخاب گسترده طیف از تورهای & فعالیت: مقایسه همه موجود و را شما انتخاب های ما ارائه توانایی برای شما به بررسی انتخاب مقایسه ای از تور و فعالیت. مرکزی پاتایا کلان – نه خصوصی مرده پاتایا، اما بخش مجاور به وسط ساحل پاتایا و درون مرزی گسترش هر دو شمال و جنوب جاده پاتایا مرکزی پاتایا.

سوشی و sashimi ضد مجاور. من صادقانه sashimi به موجود از آنچه من در انجمن ها انتظار بود. من حدس می زنم لبه زمان بازخورد و ارسال آن به گسترش خود را به دیدار با انتظارات مهمان. پنیر کاهش سرد و martinis تن ماهی/ماهی قزل آلا. بخش اختصاص داده شده به پخت و پز زنده claypot ماکارونی با میگو تازه و خرچنگ آبی آماده. به سادگی سفارش خود را با دریایی از انتخاب شما و بازگشت به جمع آوری در 5 دقیقه. پیتزا تازه پخته شده، هنوز هم گرم و ترد. آشپز قرار دادن نشان دادن توسط خود غلت بزنید خمیر پیتزا را در هوا، بیش از حد می بینید. غذای تایلندی و ایستگاه های carvery است که ارائه می دهد انتخاب سبک سنتی آبدار بو گاو و گوسفند. دسر ضد تنهایی تجربه ارزشمند می سازد.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.vkeong.com/buffet-dinner-edge-hilton-pattaya/

همچنین در طبقه سوم ساختمان پلازا سلطنتی سوار هیجان شبیه سازی شده به نام ریپلی را حرکت استاد فریبکار و لیزر شبیه سازی مبارزه با بازی هستند. ساحل محبوب windsurfers و علاقه مندان به waterspouts است زیرا این منطقه لذت می برد سریع و نسیم تازه پدیده جزیره از خلیج تایلند و چون دریا کمتر منجر به احتقان با قایق از پاتایا خلیج است. در پای تپه زیارتگاه های تایلندی و چینی بسیار مورد احترام هستند. هیجان انگیز است کشتی تمساح، کنیا ایروبیک، سیرک شگفت انگیز و مسابقه خوک را نشان می دهد. شامل Pattayaland و خیابان راه رفتن است. تصاویر در این وب سایت برای تصویر تنها واقعی است. با بیش از 28 سال تجربه مرحله شهرت تیفانی را نشان می دهد غیر قابل انکار است و تبدیل به یک مقصد توریستی توصیه می شود از رشد موفق تایلند شهر رفت و آمد مکرر محبوب ترین شهر پاتایا. مکان اقامت پاتایا است انتخاب گسترده ای از ارزان محل اقامت midrange و تنوع خوب چند تا گزینه های بازار. تماشای برنامه های مربوط به مربیان با ببر و تمساح.