یارو بهشت انجام این خوبی از طریق برخی از تکنیک های بسیار نوآورانه و واقعیت است که سایت خود را بسیار بزرگ با مقدار زیادی از اتاق برای گسترش.

Nov 07, 2016  

لوآو به دنبال سنت کهن نه تنها جشن مجلل بلکه هنر و صنایع دستی، بازی ها از مهارت, آهنگ, رقص و سلام از هاوایی. فعالیت های سرگرم کننده بزرگ مواد غذایی و بهترین لوآو نشان می دهد. Burk دبی: این جهان بلندترین ساختمان، اگر چه هتل خواهد بود این یکی از مناظر توریستی دبی است. 3-لوآو اتوبوس بلند کردن در بسیاری از هتل ها و استراحتگاه در Waikiki. یارو بهشت ارائه انواع بسته های هیجان انگیز لوآو که برای شما بهتر است، هر طراحی شده برای نیازهای خاص شما رفع میکند. که برای تلفن های موبایل، به عنوان عجیب شایع ترین شکایت من در مورد این لوآو بزرگتر در اوآهو شنیدن است. ساخته شده در 1787 فورت آل فهيدی خانه موزه دبی. ایان Battuta بازار: ایان Battuta بازار مرکز خرید بزرگ با مضمون اطراف سفر مسافر و اکسپلورر یان Battuta است. یارو بهشت این خوبی انجام از طریق برخی از تکنیک های بسیار نوآورانه و واقعیت است که سایت خود را بسیار بزرگ با مقدار زیادی از اتاق به گسترش است. می خواهیم همه چیز را شامل دو بسته دیگر به علاوه برخی از اضافی بزرگ مانند گردنبند گل سنتی پستال با گردنبند گل گل تازه یا kukui هنوز گردنبند گل, عکس ورود سوغات است یکی در هر فرد، لوکس مرحله جلو یا سلطنتی جعبه محل استقرار هر دو با جدول خدمات در مقابل شام بوفه دو استاندارد و حق بیمه دو بلیط و هدیه هدیه ای از بهشت یارو بنوشید.

کلاس های ورزش روزانه یوگا، پیلاتیز و تای بوکس را شامل می شود. مجموعه در داخل باغ سرسبز 650 متر مربع فضای باز بزرگسالان و کودکان استخر با جکوزی غوطه استخر آب درمانی است. واقع در قلب از پاتایا و مشرف به ساحل رفت و آمد مکرر است فقط دقیقه فاصله نقاط مهم شهر و رویال پلازا باغ متصل است. بازار سرگرمی این فروشگاه های خرده فروشی و دستگاه های بازی خانوادگی را به ارمغان می آورد و تجربه با هم زیر یک سقف. انتخاب رستوران شامل Benihana مشهور جهان که در آن مهمان می تواند 'eatertainment' اطراف Teppanyaki ناهارخوری سبک لذت ببرید. بازار سرگرمی خانواده صورت ریپلی را باور آن یا نه موزه از فرض عجیب و غریب می یابد ریپلی های خالی از سکنه ماجراجویی, ریپلی در 4 D تئاتر حرکت و ریپلی را بی نهایت پیچ و خم می آید. به علاوه، موزه موم لویی Tussaud. و بیشتر وجود دارد. پاتایا ارائه می دهد طیف گسترده ای از سرگرمی برای کودکان و نوجوانان اعم از میلیون سال پارک سنگ مزرعه تمساح وارونه خانه و مزرعه گوسفند همراه با کارتون شبکه مضمون waterpark با بیش از 13 جریب خانواده قایق سواری و مسابقه سرعت اسلاید و آب بازی قلعه. پاتایا آب ورزشی رویای مربوط است. از جت اسکی به ماهیگیری در عمق دریا بادسواری و wakeboarding به طناب چتربازی و قایق رانی، حتی flyboarding!

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.thaipr.net/travel/736052

Burk دبی: این جهان بلندترین ساختمان، اگر چه هتل خواهد بود این یکی از مناظر توریستی دبی است. 3. 5. مرکز خرید مارک های خرده فروشی به بیش از 450 بین المللی است. 2-بازار را به شش دادگاه هر یک را در مناطق بازدید او در سفر خود را بر اساس تقسیم شده است: چین هند مصر، تونس، ایران و اندلس; هر دادگاه هر یک از این مناطق جهان شبیه به تزئین شده است. 8. موزه دبی: به دبی را قدیمی ترین ساختمان. لوآو همچنین ترویج مشارکت در باستان هاوایی هنر و صنایع دستی و بازی های مهارتی. ساخته شده در 1787 فورت آل فهيدی خانه موزه دبی. آنها با هتل 3 برای مسافر بودجه می آیند تا. یارو بهشت این خوبی انجام از طریق برخی از تکنیک های بسیار نوآورانه و واقعیت است که سایت خود را بسیار بزرگ با مقدار زیادی از اتاق به گسترش است.