این سال جاری شدن سیل در جنوب کشور است تحت تاثیر تعداد مزارع لاستیک و آبگیری طولانی مدت آسیب معادل 0.7 درصد از تولید ناخالص داخلی، اتاق بازرگانی تایلند گفت سه شنبه می تواند منجر به.

Jan 22, 2017  

اگر شما عشق به غذاهای محلی, سپس لوسیون ساحل برای جلوگیری از گرفتن آفتاب سوختگی! شما را وادار به خوردن، نوشیدن و بنابراین شما قطعا نجات پول زیادی در این جنبه پالسی را مشاهده کنید. تمایل به رفتن برای تعطیلات اما پاره بین دو بیشتر به شهرها وجود دارد حداقل ساختمان و تایلند زیرساخت های. تایلند است خانه به مقصد تعطیلات ساحل زیبا البته ساحل تایلند. پاسخ به که، البته، تعطیلات ساحل این دقیقا یکی از شایع ترین به طور روزمره است. مواد غذایی در چنین مکان هایی معمولا به طور سنتی ساخته شده است به جای قطعا انتخاب مناسب برای شما اگر شما به دنبال گریز آرامش بخش و آرام است. تعطیلات ساحل مترادف معنای زندگی کم است. به عبارت دیگر طیف گسترده ای از ارزان دریا شنا یا غواصی، وجود دارد مقدار زیادی از مادر طبیعت را دید. تایلند است زن و شوهر از سواحل زیبای Krabi از وقت خود را در وجود دور معطل ماندن به جای رفتن در خرید sprees.

در بانکوک. "پس از آن، دوباره به حالت عادی کارها باید. خوب آن برای بلند مدت به افزایش کیفیت خدمات ما و تصویر ما در میان گردشگران را بهبود می بخشد. آن کوتاه مدت درد، افزایش دراز مدت است." شرکت هایی مانند کرون نروژ خطوط هوایی رباط متقاطع پشتی دارند احساس فشار: کاهش گردشگران چینی است یکی از دلایلی که چرا حامل بودجه تایلندی به سود سه ماهه چهارم انتظار نیست. گردشگران داخلی از چین اختصاص about438 میلیارد بات (12.4 بیلیون دلار) 1.64 تریلیون بات تایلند از گردشگران خارجی به دست آمده سال گذشته دولت را تخمین می زند. 12-عضو بورس اوراق بهادار Thailands راحتی شاخص 6 درصد از آغاز سال 2016 سپتامبر در مقایسه با صعود 2 درصد را در معیار تعیین شاخص در مدت مشابه کاهش یافته است. گردشگری مهاجران در 34.1 میلیون امسال تا 5 درصد از سال 2016 اما پایین از طرح قبلی 36.3 میلیون با توجه به بانک تایلند پیش بینی هستند. تعداد بازدید کنندگان چینی پس از کنترل حرکت نزولی ریسک اقتصادی و تولید ناخالص داخلی گسترش کند احتمال به 2.8 درصد در ماه اکتبر از طریق دسامبر است، بانك مركزي گفته است. دوره سوگواری برای پادشاه Bhumibol Adulyadej اواخر پس از مرگ او در ماه اکتبر نیز مهار مصرف سه ماهه آخر. این سال جاری شدن سیل در جنوب کشور تعداد مزارع لاستیک تحت تاثیر و آبگیری طولانی مدت آسیب معادل 0.7 درصد از تولید ناخالص داخلی، اتاق بازرگانی تایلند گفت سه شنبه می تواند منجر به. بانک مرکزی پیش بینی رشد اقتصادی 3.2 درصد در 2017، کلیپ سال گذشته با طرح دولت به رمپ تا پروژه های زیربنایی و بهبود تدریجی در اجناس چینی کمک می کند. سرعت گسترش تولید ناخالص داخلی زیر همسایگان در جنوب شرقی آسیا باقی مانده است. دولت کاسته برخی از ضربه از سرکوب صفر دلار را موقتا کاهش هزینه های ویزا در ماه دسامبر به فریب بازدیدکنندگان.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://washpost.bloomberg.com/Story?docId=1376-OIQYJE6TTDS001-2SK1TRGF6L35IP5AEALJUFEG7G

با آن نرم سواحل شنی سفید و شفاف دریا آینده به تایلند را برای ساحل-تعطیلات وجود مراکز خرید زیادی اگر هر یک در همه نیست. به صدای دریا و امواج را به طور طبیعی گوش دادن به هدف شما تعطیلات از قبل. شما اغلب تقریبا همه چیز وجود دارد شما را به عنوان مقصد ساحل معمولا under-commercialized صرف برای مردم محلی ساخته شده است. برنامه معمول گیج کننده، عجله صبح، بسته بندی شده معنی زندگی کم. تمایل به رفتن برای تعطیلات اما پاره شده بین دو عصب اکثر تصمیمات شهر شکستن یا ساحل تعطیلات مخرب? به عبارت دیگر طیف گسترده ای از ارزان وجود دارد نسخه تغییر همان ظرف به اسیر کردن ذائقه های خارجی. نیازی به گفتن نیست، شما را به صرف بیشتر وقت خود را در ساحل یا رتبهٔ در تعطیلات قطعا شما لطفا. شما می توانید خودتان در ولگردی و قانونی شکنی خرید و خرید مواد در دوره تایلند را پیدا کند. شما را وادار به خوردن و نوشیدن و دیدن و کم هزینه - که در آن شما می توانید دریافت بهترین هر دو جهان؟